Paykasa

[pl_row stretch=”auto” col_gap=”10″ width_content=”auto” row_height=”default” column_pos=”default” content_pos=”default” overlay_hover_delay=”400″ row_shape_top_color=”#fff” row_shape_top_width=”100″ row_shape_top_height=”100″ row_shape_bottom_color=”#fff” row_shape_bottom_width=”100″ row_shape_bottom_height=”100″ ele_bg_hover_delay=”400″]
[pl_col widget_space=”15″ overlay_hover_delay=”400″ ele_bg_hover_delay=”400″ col=”4″]
[pl_heading color=”#111111ff” ele_bg_hover_delay=”400″]

Ucuz Paykasa

[/pl_heading]
[/pl_col]
[pl_col widget_space=”15″ overlay_hover_delay=”400″ ele_bg_hover_delay=”400″ col=”4″]
[/pl_col]
[pl_col widget_space=”15″ overlay_hover_delay=”400″ ele_bg_hover_delay=”400″ col=”4″]
[/pl_col]
[/pl_row]
[pl_row]
[pl_col col=”12″]
[pl_text]

Paykasa Nedir?

Paykasa, Bir ingiliz bilişim firması olan Ceres Online tarafından alt yapısı oluşturulmuş ve 1000 den fazla alışveriş sitesinde geçerli bir ödeme yöntemi ve ön ödemeli sanal kart sistemidir. Sanal kart olarak adlandırılmasına rağmen, Paykasa aslında daha çok bir sanal kumbara gibi işlemektedir. Kart içerisinde önceden belirlemiş olduğunuz bakiyeniz kadar harcama gücünüzün olduğu,sanal bir banka hesabı gibidir.

Kart olarak adlandırılmasının sebebi ise her ne kadar fiziksel bir kart olmasada, alışveriş sonrası ödeme yaparken, 16 haneli benzersiz kodu sayesinde işlem yapılabilmektedir. Bu kodların 16 hane rakamlardan oluşuyor olması, kredi kartını çağrıştırdığı için, sistem, Paykasa Kart olarak adlandırılmaktadır.

Paykasa ile Güvenle Alışveriş Yapın

Paykasa Kart sayesinde artık internet üzerinde korku yok. İnternet üzerinde ödemeler gerçekleştirirken kredi kartı kullanma riskinden uzak, para kaybetme riskiniz sıfıra indirgenmiştir. Paykasa Kart 16 haneli benzersiz,tek kullanımlık bir koda sahiptir. Bu kod sayesinde, Paykasa aynı zamanda Paykasa bozum adı da verilen, Paykasa bozdurma hizmeti sayesinde, Dünya’nın neresinde olursanız olun,kart içerisindeki bakiyeniz,saniyeler içerisinde arzu ettiğiniz her hangi bir bankadaki hesabınıza aktarılabilmektedir.

Paykasa Kart ile güvenle alışveriş yaparken,kredi kartlarında olduğu gibi,bilgilerinizin içinci tarafların eline geçmesi mümkün değildir. Ancak kartın kullanım alanları açısından, bazı art niyetli kişiler tarafından, kandırılarak, kart bakiyeniz, izniniz olmadan kartınızdan çekilebilir. Bu nedenle Paykasa alırken size verilmiş olan 16 haneli kodu, kredi kart numarası gibi düşünerek,asla ama asla üçüncü şahıslarla paylaşmayınız. Alışverişlerinizi, sürekli olarak tanıdık,bilindik sitelerden yapınız.

İnternet üzerinde, binlerce web sitesi ve online mmorpg ve strateji tarzı oyunlar için gerekli, aylık premium veya oyun içerisinde eşya alımı da dahil olmak üzere bir çok alanda geçerliliği olan bu sihirli kart sayesinde,dolandırılmaz ve asla vakit kaybetmezsiniz. Hızlı Paykasa hizmetleri sağlayan her hangi resmi Paykasa bayiinden alırsanız alın, satın alım ve bozdurma anında kandırılmaz iseniz, Paykasa Kart ile yapacağınız her işlem 100% başarılı olacaktır.

Kaynak:https://astropaykasa.org

[/pl_text]
[/pl_col]
[/pl_row]

Başa dön